Kilka słów o nas

W czym możemy służyć

O nas

Gabinet USG przy ulicy Św. Antoniego istnieje od 1995 roku. Początkowo pod numerem 44, od ok. 6 lat pod numerem 29A. Początkowo oferowaliśmy ogólne badania ultrasonograficzne, a po wejściu do użytku aparatów wyposażonych w opcje dopplerowskie, rozszerzyliśmy ofertę o badania naczyniowe. Obecnie oferujemy niemal pełne spektrum badań USG (z wyłączeniem badań kardiologicznych – tzw. echo serca) w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę oraz nowoczesny aparat USG z grupy aparatów referencyjnych. Zabiegi i badania przeprowadzane są przy wykorzystaniu innowacyjnej aparatury najwyższej jakości, co zapewnia satysfakcjonujące rezultaty leczenia i diagnostyki. Każdy pacjent może liczyć na przyjazną atmosferę, efektywną obsługę, jak również niedługi czas oczekiwania na wizytę u specjalisty.

Certyfikaty

Nieustannie rozwijamy swoje kompetencje i dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Systematycznie aktualizujemy wiedzę poprzez udział w konferencjach naukowych i szkoleniach, aby jak najlepiej służyć swoim pacjentom.

Ilona Grela

Jerzy Grela

Zabiegi i badania przeprowadzane są przy wykorzystaniu innowacyjnej aparatury najwyższej jakości, co zapewnia satysfakcjonujące rezultaty leczenia i diagnostyki.

Kontakt

Gabinet USG
Ilona Grela

+48 697 009 824

Gabinet Chirurgiczny
Jerzy Grela

+48 601 631 354

ul. Św. Antoniego 29a
87-800 Włocławek